Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Uğurtaş Beton Ürünleri Çevre ve Cephe Düzenleme Hizmetleri olarak, sektörün en büyük eksiği olan profesyonel hizmet anlayışını sizler için bünyesinde barındırma hedefi ile sürekli kendi sistemini ve personel yapısını geliştirmektedir. Yaşanabilir bir çevre ve mekanlar yaratma tutkumuzla hareket ederek 1990 yılında çalışmalarımıza başladık. Çevre düzenleme ürünleri üzerindeki deneyimimiz, estetik anlayışımız ve makine-ekipman parkımız ile yurt içinde birçok başarılara imza attık.

Endüstriyel gelişmelerle beraber artan çevre sorunları insan sağlığını tehdit eder hale gelince, insanların çevreye olan bakış açıları değişmiş, insanlar kent içerisindeki sağlıksız ortamlardan ve günlük yaşamın getirdiği stres ve düşüncelerden uzaklaşmanın yolunu doğada bulmuşlardır. Bunun neticesinde çevre düzenlemeleri önem kazanmış, çevrenin korunması, daha akılcı kullanımı ve sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar insanların peyzaj işlerine verdiği önemi artırmış ve bu branşa yeni işlev ve yükümlülükler getirmiştir. Bizlerde işini çok seven ve mesleğinde uzmanlaşmış kadromuzla sizler için; sadece yaşanılan yerler değil, aynı zamanda doğa ile iç içe, huzurlu ve sağlıklı ortamlar oluşturmaktayız.

Uğurtaş Beton Düzce

MİSYON

Uğurtaş Beton Ürünleri - Çevre ve Cephe Düzenleme 'nin misyonu; bugüne kadar tamamladığı birçok başarılı projeyle birlikte profesyonel hizmet anlayışını daha da arttırarak, bünyesinde barındırma hedefi ile sürekli kendi sistemini ve personel yapısını geliştirmektir. Geniş ürün çeşidi ve her tür ortama uygun peyzaj çalışmaları yaparak, müşteri memnuniyetini her zaman garantilemektir.

Uğurtaş Beton Düzce

VİZYON

Uğurtaş Beton Ürünleri - Çevre ve Cephe Düzenleme vizyonumuz; her zaman ve her koşulda kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak, ihtiyaçlarınıza en uygun çevre düzenleme hizmetlerini en kaliteli malzemeler ve profesyonel bir şekilde sizlere sunmak, en modern ve yenilikçi tasarımlar ile müşteri ve hizmet memnuniyet garantisi hedefinde olmaktır.

Telif Hakkı © Uğurtaş Beton Ürünleri | Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Seo : Seri Çözüm